PRIMA reality

ID 1969 Nadštandardný rodinný dom

Cena:
380 000,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Žilina
Obec: Žilina
Ulica: Teplička nad Váhom
Kategória: Domy a vily
Počet izieb: 5
Úžitková plocha: 252 m2
Plocha pozemku: 810 m2
Balkón:áno
Loggia:nie
Terasa:áno
Parkovanie:vyhradené parkovanie
 
ID inzerátu:1969

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

 ID 1969  Nadštandardný rodinný dom

Rodinný dom  v  štandardnej až nadštandardnej úrovne. v obci  Teplička nad Váhom. Objekt je napojený na jestvujúci vodovodný systém rozvodu pitnej vody s možnosťou prepojenia na vlastnú vŕtanú studňu, na verejnú NN elektrickú sieť, verejnú kanalizačnú sieť, rozvod zemného plynu a káblovej televízie, telefónneho rozvodu,  DSL internetu, bezpečnostného pripojenia na PCO Polície SR s infra kamerovým systémom. Celková výmera pozemku je 810 m2.

Rodinný dom je riešený ako samostatne stojaci objekt. Dom má samostatné plynové vykurovanie s kondenzačným plynovým kotlom. Z dispozičného a funkčného hľadiska je dom rozdelený do dvoch výškových úrovní – prízemie predstavuje dennú časť domu a podkrovie nočnú a oddychovú časť domu. Vstup do rodinného domu je riešený cez závetrie a zádverie. Zo zádveria je vstup do WC so sprchou a do chodby, z ktorej je prístupná garáž, pracovňa, obývacia izba a schodisko do podkrovia. Obývacia izba je spojená s jedálňou a kuchyňou. V obývacej izbe sa nachádza kozub s vyhrievacou  vložkou s jestvujúcimi teplovzd. rozvodmi do 3 izieb v podkroví.  Z obývacej izby je výstup na vonkajšiu terasu s letným posedením, z chodby je vstup do špajze, cez garáž je prístupná kotolňa s práčovňou. V podkroví sú situované tri izby s vlastnými samostatnými šatníkmi, balkón o výmere 5,3 m2 , WC, kúpeľňa .Celková obytná plocha je 252 m2.

Povalový priestor je upravený ako skladovací. Objekt rodinného domu je zastrešený sedlovou strechou s krytinou Bramac. Súčasťou domu je aj krytý prístrešok pre dve mot. vozidlá. Na nezastavanej ploche sa nachádza profesionálne realizovaná a udržiavaná záhrada s okrasnými drevinami, rastlinami a pokladaným trávnikom so závlahovým systémom.

Na pozemku sa tiež nachádza samostatná stavba - Hosťovský dom ( sauna, billiard, jacuzzi, grill altánok).Objekt je takisto ako hlavný rod. dom  napojený na jestvujúci vodovodný systém rozvodu pitnej vody s možnosťou prepojenia na vlastnú vŕtanú studňu, na verejnú NN elektrickú sieť, verejnú kanalizačnú sieť, rozvod zemného plynu a káblovej televízie, telefónneho rozvodu, DSL internetu, bezpečnostného pripojenia na PCO Polície SR s infra kamerovým systémom. Má vlastné samostatné vykurovanie s plynový kondenzačným kotlom.

Objekt hosťovského domu je obdĺžnikového pôdorysu. Je využívaný príležitostne ako oddychová a relaxačná zóna s náväznými priestormi a skladom situovaným z bočnej steny objektu. Dispozične prvé nadzemné podlažie pozostáva zo zádveria, z ktorého sa vstupuje do hosťovskej obývacej izby s krbovou pieckou a  kuchynským kútom. V chodbe za zádverím sa nachádza Fínska sauna so sprchovým kútom a samostatné WC. Pod schodiskom vedúcim do podkrovia sa nachádza sklad. Podkrovie predstavuje veľkopriestor využívaný ako oddychová zóna. Nachádza sa tu biliardová miestnosť s profesionálnym biliard. stolom. Miestnosť je možné prerobiť na 2 samostatné  izby. Objekt je zastrešený sedlovou strechou s krytinou Bramac. Celková obytná plocha je 102 m2 . Z domčeku sa vychádza do krytého a vyhrievaného altánku s celoročným využívaním s posedením pre 12 – 15 osôb. V altánku sa tiež nachádza murovaný krb s mramorovým pracovným pultom na varenie a grilovanie. Vedľa altánku pri záhrade na samostatnej spevnenej ploche sa nachádza vírivá vaňa Jacuzzi pre 5 osôb so zastrešením s celoročným využívaním. Obidva domy sú kompletne zariadené.

Možnosť predaja, prevodu v 6/2017 s možnosťou rezervácie alebo uzatvorenia budúcej kúpnej zmluvy  

CENA : 380.000,- Eur

Maklér:

makler
Maklér:Martin Rybárik
Telefón:0903 703 565
E-mail:primareality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie
Informácie
Reklamačný poriadok REKLAMAČNÝ PORIADOK PRIMA reality s.r.o. PRIMA reality s.r.o., IČO: 45 877 645, so...
Partneri Partneri
Certifikáty    
Daň z predaja Daň z predaja Platenie dane pri predaji nehnuteľnosti - byt, dom, pozemok Pri...
Odvody do poisťovne Odvody do poistovne Predaj nehnuteľností a platenie odvodov do zdravotnej...
Platba v hotovosti Platba v hotovosti. Od 1.1.2013 vstúpil do účinnosti zákon...
Potrebné doklady   Potrebné doklady pri predaji: ...
Kúpa nehnuteľnosti v Chorvátsku Kúpa nehnuteľnosti v Chorvátsku. Dane a poplatky pri kúpe...
Predaj bytu Ako postupovať pri predaji bytu:    Overenie nehnuteľnosti....
Odmena za informáciu   Odmena za informáciu: Ponúkame možnosť zárobku...
Kariéra - spolupráca   Kariéra - spolupráca   Spolupráca s...
Povinnosti pri prenájme bytu POVINNOSTI PRI PRENÁJME BYTU Povinnosť registrácie Ak daňovník prenajme na...
Ponuka - služby Ponuka Služby   Ponúkame kompletný právny...
Partneri
reklama
reklamareklama
reklama
reklamareklama