PRIMA reality

ID: 2039 Predaj, hotel, prevádzková budova, Martin - Priekopa

Cena:
560 000,00 €
Kraj: Žilinský kraj
Okres: Martin
Obec: Martin
Ulica: Vrútky
Kategória: Hotely a reštaurácie
Druh: hotel
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Vek objektu: 0
Úžitková plocha: 3430 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Parkovanie:vyhradené parkovanie
 
ID inzerátu:2039

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

ID: 2039  Predaj, hotel, prevádzková budova, Martin

EXKLUZÍVNE !!!

Objekt – hotel pozostáva z dvoch častí ktoré tvoria jeden funkčný celok, sú vzájomne technicky a prevádzkovo prepojené.

Zastavaná časť 1332 m2, úžitková 3430 m2, pozemok celkom 4082 m2.

Hotelová časť: na prízemí sa nachádzajú nasledovné miestnosti - zádverie, recepcia, vstupná hala, chodby, dve schodiská (pre zamestnancov a pre hostí), osobný výťah, nákladné výťahy, sociálne zariadenie pre Ž a M,  miestnosť pre upratovačku, reštaurácia s kuchyňou a súvisiacimi priestormi (skladové miestnosti, prípravne, chladiace boxy, umyváreň riadu, výčap), miestnosť pre vzduchotechniku, denná miestnosť, čistá príprava, sociálne zariadenia pre zamestnancov, kancelária, sklad odpadov,  rampa a altánok.

Na 1. poschodí (2. N.P.) sa nachádzajú schodisko, osobný a dva nákladné výťahy, sociálne zariadenia pre ženy a mužov, šatne, sklady, salónik, kaviareň,  kuchyňa, denný sklad, manipulačný priestor, kancelária a práčovňa, sekretariát a loggia.

Na 2. poschodí (3. N.P.) sa nachádza hotelová hala, výťahy, šatňa, herňa, salónik, klub a nočný bar.

Na tomto podlaží sa taktiež nachádza strojovňa vzduchotechniky, denný bar, šachová miestnosť, fitnes centrum, kancelárie, sociálne zariadenie pre návštevníkov hotela, komunikačné priestory, šatňa, sociálne zariadenie pre zamestnancov a skladové priestory. Na najvyššom podlaží sa nachádza strojovňa výťahu.

Prevádzková časť: na prízemí nachádza15 ks izieb na ubytovanie, ktorých súčasťou je aj vstupná predsieň a sociálne zariadenie. Na podlaží sa taktiež nachádzajú chodby, schodisko, technická miestnosť, výťah, sklad prádla, miestnosť pre upratovačku a skladové miestnosti. Na 1. poschodí sa nachádza 11 izieb na ubytovanie a 2 apartmány, chodba, schodište, výťah, sprcha, WC a kancelárie. V podkroví sa nachádza 8 apartmánov, chodby, schodište, výťah, kancelárie a technické miestnosti.

V časti kúpeľní sú osadené smaltované vane s plastovými zástenami a v apartmánoch sú rohové vane a v časti aj sprchovacie kúty. V apartmánových kúpeľniach sú osadené bidety a vo všetkých kúpeľniach sú osadené umývadlá.

 Nosná konštrukcia  je vyhotovená ako železobetónový skelet. Obvodový plášť je montovaný s domurovkami z tehál. Stropy sú riešené zo železobetónových predpätých panelov s monolitickými železobetónovými dobetonávkami. Krov je drevený sedlový,   kombinovaný s plochou strechou. Strešná krytina je na časti strechy ktorá je sedlová vyhotovená z asfaltového šindľa a na plochej streche je plastový náter s fóliou - Vaeplan.  Schodištia sú vyhotovené ako prefabrikované, povrch schodísk je vyhotovený z keramickej dlažby a prírodného kameňa. Okná sú prevažne trojité drevohliníkové, s tepelne izolačným sklom.

Rozvod vody je teplej aj studenej z centrálneho zdroja pre obe časti budovy ktorým je nový plynový bojler. V časti sociálnych zariadení je príprava teplej vody prostredníctvom 3 ks prietokových elektrických ohrievačov. Kanalizácia je vyhotovená v celom objekte a je odvedená do verejnej kanalizácie. Z kuchyne je vyhotovený aj lapač tuku. Rozvod elektrickej energie je vyhotovený svetelnej aj motorickej na všetkých podlažiach + telefónny rozvod ako aj rozvod TV signálu a rádiosignálu. Vykurovanie  je riešené ako ústredné, spoločné pre obe časti budovy, kotol ústredného vykurovania je plynový a bol v nedávnej minulosti vymenený za nový. Vykurovacie telesá sú na všetkých podlažiach liatinové.

V podzemnom a 1. nadzemnom podlaží je vyhotovený rozvod zemného plynu. V hoteli sú 1 ks osobný výťah, 1ks nákladný výťah s nosnosťou do 500 kg a 2 ks nákladné výťahy s nosnosťou do 100 kg. Zo zadnej strany objektu sa nachádza nákladná rampa.   Pred objektom je vybudované parkovisko z polovegetačných betónových panelov. Vybavenie a zariadenie po dohode....

Cena: 560.000,- Eur

Maklér:

makler
Maklér:Martin Rybárik
Telefón:0903 703 565
E-mail:primareality-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Vyhľadávanie
Informácie
Reklamačný poriadok REKLAMAČNÝ PORIADOK PRIMA reality s.r.o. PRIMA reality s.r.o., IČO: 45 877 645, so...
Partneri Partneri
Certifikáty    
Daň z predaja Daň z predaja Platenie dane pri predaji nehnuteľnosti - byt, dom, pozemok Pri...
Odvody do poisťovne Odvody do poistovne Predaj nehnuteľností a platenie odvodov do zdravotnej...
Platba v hotovosti Platba v hotovosti. Od 1.1.2013 vstúpil do účinnosti zákon...
Potrebné doklady   Potrebné doklady pri predaji: ...
Kúpa nehnuteľnosti v Chorvátsku Kúpa nehnuteľnosti v Chorvátsku. Dane a poplatky pri kúpe...
Predaj bytu Ako postupovať pri predaji bytu:    Overenie nehnuteľnosti....
Odmena za informáciu   Odmena za informáciu: Ponúkame možnosť zárobku...
Kariéra - spolupráca   Kariéra - spolupráca   Spolupráca s...
Povinnosti pri prenájme bytu POVINNOSTI PRI PRENÁJME BYTU Povinnosť registrácie Ak daňovník prenajme na...
Ponuka - služby Ponuka Služby   Ponúkame kompletný právny...
Partneri
reklama
reklamareklama
reklama
reklamareklama